Eesti Kunstnike Liit tunnustas Tallinna VI Illustratsioonitriennaalil osalenud Anu Kalmu diplomi ja preemiaga elegantse ja nauditava käsitluse eest Eno Raua raamatu „Luige huige. Luulet lastele 1974–2008“ illustreerimisel ning diplomiga Xiaofei Yue’d illustratsioonide seeria “Balthus 2020. aastal” eest.

2003. aastal Eesti Kujundusgraafikute Liidu poolt ellu kutsutud Tallinna VI illustratsioonitriennaal eksponeerib nii Eesti, kui ka rahvusvahelise illustratsioonikunsti paremikku Rahvusraamatukogu galeriides. Triennaaliga paralleelselt on Eesti Lastekirjanduse Keskuses avatud eelmise triennaali peapreemia võitnud Itaalia kunstniku Alessia Bravo isikunäitus. Näitused jäävad avatuks 30. novembrini.

Palju õnne õpetaja Anu Kalmule ka Tallinna Kunstikooli koolipere poolt!