Õpetajad


Pilvi Blankin Jones / maali ja kompositsiooni õpetaja
kontakt: Pilvi.Blankin.Jones@tallinnakunstikool.ee (pilvisalmin@gmail.com)

Anu Kalm / joonistamise, graafika ja kompositsiooni õpetaja
kontakt: Anu.Kalm@tallinnakunstikool.ee

Riina Raheltsik / kunstiajaloo, maali ja kompositsiooni õpetaja
kontakt: Riina.Raheltsik@tallinnakunstikool.ee

Aimar Kristerson / maali, joonistamise ja kompositsiooni õpetaja
kontakt: Aimar.Kristerson@tallinnakunstikool.ee

Lilian Mosolainen / maali, joonistamise ja kompositsiooni õpetaja
kontakt: Lilian.Mosolainen@tallinnakunstikool.ee 

Kai Kuusing / joonistamise, graafika ja kompositsiooni õpetaja
kontakt: Kai.Kuusing@tallinnakunstikool.ee 

Urmas Orgusaar / maali ja kompositsiooni õpetaja
kontakt: Urmas.Orgusaar@gmail.com

Jekaterina Kultajeva / vormiõpetuse, joonistamise ja kompositsiooni õpetaja
kontakt: Jekaterina.Kultajeva@tallinnakunstikool.ee

Kadriann Soosaar / kunstiajaloo ja kompositsiooni õpetaja
kontakt: Kadriann.Soosaar@tallinnakunstikool.ee

Irene Jürna / joonistamise ja kompositsiooni õpetaja
kontakt: Irene.Jürna@tallinnakunstikool.ee (irenejyrna@hot.ee)

Katrin Tukmann / maali, kompositsiooni ja joonistamise õpetaja
kontakt: Katrin.Tukmann@tallinnakunstikool.ee

Georgi Kotter / vormiõpetuse õpetaja
kontakt: Georg.Kotter@tallinnakunstikool.ee

Aigi Orav / vormiõpetuse õpetaja
kontakt: Aigi.Orav@tallinnakunstikool.ee

Lumi Kristin Vihterpal / vormiõpetuse õpetaja
kontakt: LumiKristin.Vihterpal@tallinnakunstikool.ee

Sofi Aršas / vormiõpetuse õpetaja
kontakt:  Sofi.Arsas@tallinnakunstikool.ee

Meelis Muhu / fotograafia õpetaja
kontakt: Meelis.Muhu@tallinnakunstikool.ee