Head Tallinna Kunstikooli õpilased ja lapsevanemad!

Tallinna Kunstikool on liitunud eKooliga!

Et olla osaline Tallinna Kunstikooli tegemistes palun esitage taotlus eKooliga liitumiseks, saades seeläbi ligipääsu õpilase/lapse kooli õppetegevuse kohta käivale informatsioonile ja õppetöö kohta käivale kiirele teabevahetusele.

Märt Sults
Direktor

Lapsevanema taotluse esitamine:

Sisestage palun coogle otsingusse eKool -> logi sisse- kerige alla ja Loo konto ​-> Täida isikuandmed – edasi -> Aadress – edasi -> Kasutaja andmed ja Loo konto.

Kui tavakoolis on juba eKoolga liitumine olemas, siis logite tavapäraselt eKooli-> kooli nime all on suur sinine + – klikite sinna -> küsi uut juurdepääsu ​- sisestate sinna Tallinna Kunstikool.

Seejärel tuleb Teeie taotlus eKooli kinnitamiseks. Kui olen jõudnud taotluse kinnitada, on Teie konto aktiveeritud ja ligipääs meie eKooli olemas.