Riigipüha 1. mai

1. mail 2024 ehk kevadpühal kontakttunde ei toimu


Uuendatud: Diplomitööde kaitsmine ja lõpuaktus 23/24

  1. 2023/2024.õa 4.kursuse diplomitööde kaitsmine toimub  10 – 11.juuni 2024.a
  2. Pidulik lõpuaktus toimub 12.juuni 2024.a kell 18.00


Koolivaheaeg 22.-28.04

Koolivaheajal 22. – 28. aprill 2024 kontakttunde ei toimu


2024 a. Institut Mondial d'Art de la Jeunesse UNESCO konkursi tulemused

Avaldame kiitust Tallinna Kunstikooli õpilastele ja juhendajatele osavõtu ja saavutatud auhinnaliste kohtade eest Institut Mondial d’Art de la Jeunesse UNESCO konkursil 2024. aastal.

 

6-9 a. kategoorias

Eelvalikus        Miroslav Lenšin

 

14-17 a. kategoorias

8. koht         Sandra Patzig

9. koht         Kärt Šois

Nomin           Maria Fominõh

Nomin           Anete Läte

Eelvalikus     Katerina Lutško

Eelvalikus     Valeria Luikonen

Eelvalikus     Piret Otsa

 

18-25 a. kategoorias

10.koht       Juliana Gožina

 

Täname juhendajaid: Riina Raheltšik, Anu Kalm, Pilvi Blankin Jones, Kai Kuusing

 

Institut Mondial d’Art de la Jeunesse, IMAJ, on saanud UNESCO rahvusliku komisjoni patrooniks kogu maailma noorte kunstnike jaoks. See on komisjoni kõige prestiižsem toetus.

Institut Mondial d’Art de la Jeunesse konkursil osales ligikaudu 4500 noort kunstnikku 78 riigist.

800 kunstiteost valiti välja esimeses voorus, millest 300 teost valiti lõppvooru.  Välja kuulutati 100 võitjat ja 200 nomineeritut.


Koolivaheaeg 26.02-03.03

Koolivaheajal 26. veebruar – 3. märts 2024 kontakttunde ei toimu


Vastuvõtukatsed

Vastuvõtukatsed 2024/25 õppeaastaks toimuvad:

  • 10. mai 2024 kell 16.00 ja 18.00
  • 13. mai 2024 kell 16.00 ja 18.00

Eelregistreeri siin: https://tallinnakunstikool.ee/sisseastumine/


Koolivaheaeg 21.12-07.01

Koolivaheajal 21. detsember 2023 – 07. jaanuar 2024 kontakttunde ei toimu


Prantsusmaa TROYE’s UNESCO kunstikonkurss

Prantsusmaa TROYE’s UNESCO kunstikonkursil osales 3876 noort kunstnikku 70 riigist.

Tallinna Kunstikooli auhinnalised kohad:
🥇 1. koht Anastasia NIKIFOROVA (juhendaja Riina Raheltšik)
🎉 6. koht Mia-Maria GRISMINA (juhendaja Anu Kalm)
🎉 18. koht Ekke VALNER (juhendaja Anu Kalm)

Nominatsiooni pälvisid :
Alisa LANDSBERG (juhendaja Anu Kalm)
Sandra SCHMIDT(juhendaja Irene Jürna)
Maria SAVTSENKO (juhendaja Irene Jürna)
Janika ALEKSEJEVA (juhendaja Riina Raheltšik)
Deniss STSURIKOV (juhendaja Riina Raheltšik)
Marianna ROMANETS (juhendaja Kai Kuusing)

Konkursi korraldaja eelvalikusse said ka:
– Dina ASKENBERG (juhendaja Anu Kalm)
– Kristiina SKABARDIS (juhendaja Anu Kalm)
– Sofia ZALOLDINOVA (juhendaja Anu Kalm)
– Alexandra MALOVERJAN (juhendaja Anu Kalm)
– Arina KULAJEVA (juhendaja Irene Jürna)
– Alisa STARTSEVA (juhendaja Irene Jürna)
– Timur TROFIMOV (juhendaja Riina Raheltšik)
– Sofia KIRIJENKO (juhendaja Riina Raheltšik)
– Anna METELSKAJA (juhendaja Kai Kuusing)

Suured tänud kooli esindamise eest UNESCO konkursil!


Koolivaheaeg 23.10-29.10

Koolivaheajal 23.oktoober – 29.oktoober 2023 kontakttunde ei toimu