Sisseastumine

Põhiõppesse võtame õpilasi vastu alates 6. klassist. Vastuvõtt 2018/2019. õa. toimub 11. ja 12. mail.
Katsed on 11.05. kell 15.00-17.00 ja kell 17.00-19.00 ja 12.05. kell 10.00-12.00. Eelnevalt registreeruda pole vaja. Valige enda jaoks sobiv aeg ja tulge natuke varem kohale. Kaasa võtta guaššvärvid, pintslid ja pliiats.

Ettevalmistusrühmadesse võtame vastu 1.-5. klassi õpilasi. Sisseastumiskatset tegema ei pea. Avalduste vastuvõtt 07.-25.05. Õppimine kunstikoolis toimub õpilaskoha kasutamise lepingu alusel, mis sõlmitakse lapsevanema ja Tallinna Kunstikooli vahel. Lepingu koostab arvutiprogramm avalduse täitmise järel siin: sisseastumise avaldus. Leping tuleb allkirjastada kunstikooli kantseleis!

Vastavalt Tallinna linna raamatupidamise regulatsioonidele ootame, et lapsevanem, kes sõlmib kooliga õpilaskoha kasutamise lepingu, tasub ka õppetasu (soovi korral sõlmib pangaga otsekorralduslepingu õppetasu maksmiseks).
2018/2019 õppeaastal onTallinna Kunstikooli õppetasu 40 eurot kuus.

Kunstikoolis õppimise eelduseks on veel, et õpilane oleks Tallinna linna elanik või niisuguse Tallinna lähiümbruse valla elanik, mille kohalik omavalitsus on sõlminud Tallinna Haridusametiga huvihariduse vastastikkuse finantseerimise lepingu. Kui õpilasel puudub Tallinna sissekirjutus, siis palume pöörduda õppimisvõimaluse selgitamiseks kohaliku omavalitsuse või Tallinna Kunstikooli poole.