Sisseastumine

Põhiõppesse võtame õpilasi vastu alates 6. klassist. Vastuvõtt 2017/2018. õa. toimub 12. ja 13.mail.
Katsed on 12.05. kell 15.00-17.00 ja kell 17.00-19.00 ja 13.05. kell 10.00-12.00. Eelnevalt registreeruda pole vaja. Valige enda jaoks sobiv aeg ja tulge kohale. Kaasa võtta guaššvärvid, pintslid ja pliiats.

Ettevalmistusrühmadesse võtame vastu 1.-5. klassi õpilasi. Sisseastumiskatset tegema ei pea.

Õppimine kunstikoolis toimub õpilaskoha kasutamise lepingu alusel, mis sõlmitakse lapsevanema ja Tallinna Kunstikooli vahel. Lepingu koostab arvutiprogramm avalduse täitmise järel siin: sisseastumise avaldus

Vastavalt Tallinna linna raamatupidamise regulatsioonidele ootame, et lapsevanem, kes sõlmib kooliga õpilaskoha kasutamise lepingu, tasub ka õppetasu (soovi korral sõlmib pangaga otsekorralduslepingu õppetasu maksmiseks).
2016/2017 õppeaastal onTallinna Kunstikooli õppetasu 35 eurot kuus.

Kunstikoolis õppimise eelduseks on veel, et õpilane oleks Tallinna linna elanik või niisuguse Tallinna lähiümbruse valla elanik, mille kohalik omavalitsus on sõlminud Tallinna Haridusametiga huvihariduse vastastikkuse finantseerimise lepingu. Kui õpilasel puudub Tallinna sissekirjutus, siis palume pöörduda õppimisvõimaluse selgitamiseks kohaliku omavalitsuse või Tallinna Kunstikooli poole.